Atsiliepimai

Man svarbi Jūsų nuomonė

Irena

Apie Sąmoningą Kvėpavimą

Sesija buvo labai šviesi ir džiaugsminga,gulėjau lyg šalia savęs,buvo labai gera.Džiaugiuosi,kad vyksta permainos.

E.

Apie Sąmoningą Kvėpavimą

Širdies čakra- ji atsivėrė,ką turiu daryti su tuo?Tik mylėti visus,būti čia ir dabar,nes niekur nenuskubėsi…ir negaliu,širdis nebeleidžia…Tiesiog esu ir labai tuo džiaugiuosi!

Rasa

Apie Sąmoningą Kvėpavimą

Po Kvėpavimo jaučiau palaimos būseną,be minčių,emocijų…visiškas atsipalaidavimas.Ačiū

Gražina

Apie Sąmoningą Kvėpavimą

Buvo labai lengva kvėpuoti,kūną jaučiau visiškai lengvą,tarsi butų pakilęs nuo žemės.Labai geras jausmas,didelis lengvumas,atsipalaidavimas,tuo pačiu galimybė atsikratyti įtampų.

Audrius

Apie Sąmoningą Kvėpavimą

Teigiamos emocijos,skrydžio pojūtis,povandeninio rifo vaizdai,daug šviesos ir erdvės.Keletą kartų norėjosi juoktis.Susidarė įspūdis,kad kūnas labai lengvas,tarsi prarandama gravitacijos trauka.Lengvas galūnių ir sprando tirpimas.Tai unikalus būdas,padedantis valdyti emocijas,planuoti būsimus darbus,išvengti streso.Gavau daug daugiau nei tikėjausi.

Rita

Apie Sąmoningą Kvėpavimą

Laikas prabėgo labai greitai,po sesijos jaučiausi pailsėjusi ir energinga.Jutau kojomis srovenant energiją,nesinorėjo viso to nutraukti…Kvėpavimas man padėjo atsigauti dvasiškai,optimistiškiau pažiūrėti į gyvenimą.Tai sielos ramybė ir poilsis!

Loreta

Apie masažus

Lina,tai žmogus-vandenynas,gilus ir neišmatuojamas,prisilietus,pajauti jo jegą ir galią.Sėkmės tavo kelyje!

Jonas

Apie Sąmoningą Kvėpavimą

Kvėpavimas man buvo,kaip vidinė malda…

Lina

apie masažus

Tavo,masažas, tai dovana kūnui ir sielai, nes po jo jaučiausi, tarsi nusimetusi naštą nuo pečių, neliko įtampos, jaučiausi kažkokia besvorė ir geresnė…per prisilietimą mūsų kūnai gauna informaciją: esi mylimas…arba aš Tavęs nenoriu…Aš išėjau iš Tavęs paguosta, nes jaučiau, kad esu mylima. Tokie buvo prisilietimai…buvo labai gera ir labai norejosi tuo gerumu dalintis. Ačiū Tau.

Viktorija

Apie masažus

Puikūs masažai, nuostabus žmogus, sėkmės Tau, Linute.